Gen Lab - Panax Ginseng 600 72 kaps. - suplement diety.

Indeks:

49,90 zł
Brutto
 Panax Ginseng 600 zawiera w składzie standaryzowany ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Gen Lab - Panax Ginseng 600 - suplement diety.

 
 Panax Ginseng 600 zawiera w składzie standaryzowany ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego. Jest to jedna z najważniejszych roślin Chin i Korei (w krajach tych uchodzi za panaceum), popularna jest także na całym świecie. Za działanie biologiczne są odpowiedzialne występujące w roślinie saponiny triterpenowe zwane ginsenozydami.


 Panax Ginseng 600 jest preparatem wyjątkowo bogatym w substancje czynnie działające - ginsenozydy (42 mg w kapsułce). Na uwagę zasługuje również dodatek ekstraktu pieprzu czarnego standaryzowanego na 95% piperyny.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.
 

 Zalecany sposób użycia. 
 1 kapsułka codziennie rano.


 Skład.

 
PANAX GINSENG 600 wartość w 1 kapsułce (1 porcji) %ZDS* (1 porcja)

Ekstrakt z korzeia żeń-szenia koreańskiego

z czego 7 % ginsenoidów (7%)

600 mg

42 mg

 **

**

Ekstrakt z pieprzu czarnego (95% piperyny)

5 mg **


 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach).
 (**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono.


 Składniki: ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego, ekstrakt pieprzu czarnego (95% piperyny), celuloza mikrokrystaliczna, kapsułka żelatynowa.
 
Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów.


 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające gluten) sezam.


 Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


 Przeznaczenie: Jako suplement diety. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią. Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków.
W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

16 podobnych produktów: