7 Nutrition - Gineseng + Herbal Combo 60 kaps. - suplement diety

Indeks:

39,00 zł
Brutto
Gineseng + Herbal Combo - Suplement diety przeznaczony dla osób stale narażonych na przewlekłe zmęczenie, stres, prowadzących bardzo aktywny tryb życia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

7 Nutrition - Gineseng + Herbal Combo 60 kaps. - suplement diety.


 Gineseng + Herbal Combo to Suplement diety przeznaczony dla osób stale narażonych na przewlekłe zmęczenie, stres, prowadzących bardzo aktywny tryb życia.


 Połączenie żeńszenia pochodzącego z dwóch źródeł , ashwagandhy, kurkumy oraz piperyny.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
 Spożywać 1 kapsułkę dziennie.
 
 Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
 Produkt nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące.


 Składniki.
 
Składniki aktywne 1 capsule/1kapusłka
Żeń szeń koreański 4:1/ Korean Panax Ginseng 4:1 200 mg
Żeń szeń syberyjski 4:1/ Ginseng Eleutherococcus senticosus 4:1 100 mg
Ashwagandha / Ashwagandha

w tym 7% witanolidów/of wich 7% withanolides

215 mg

15 mg

Kurkuma / Curcuma 100 mg
Piperyna (95%) / Piperine (95%) 4,75 mg


 Składniki: żeń szeń koreański ekstrakt 4:1 (Korean Panax), żeń szeń syberyjski ekstrakt 4:1(Ginseng Eleutherococcus senticosus), ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (7% witanolidów), kurkuma, ekstrakt z czarnego pieprzu (95% pieryny), żelatynowa otoczka.


 Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  

16 podobnych produktów: