Gen Lab Zero CF Isolate 750 g - suplement diety

Indeks:

99,00 zł
Brutto
 Zero CF Isolate to białko bardzo szybko wchłanialne, co prowadzi do wzrostu i regeneracji mięśni w ciągu kilku minut po spożyciu.
Smak
Ilość

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
  • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
 Zero CF Isolate.
  • Wyjątkowo wysoka zawartość białka 90%.
  • Bardzo szybka przyswajalność.
  • doskonały smak.
 

 Zero CF Isolate
  to najwyższej jakości izolat białka serwatkowego cfm, który charakteryzuje się doskonałym aminogramem.
 


 Zero CF Isolate charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością BCAA i glutaminy, które są najważniejszymi aminokwasami występującymi w mięśniach. Są one odpowiedzialne za kompleksową regenerację po treningu.


 Zero CF Isolate to białko wchłaniane bardzo szybko, co prowadzi do wzrostu i regeneracji mięśni w ciągu kilku minut po spożyciu. Ogranicza się do minimalnej możliwej zawartości węglowodanów i tłuszczów w celu wspierania wzrostu dobrej jakości masy mięśniowej. Dodatkowo Zero CF Isolate smakuje rewelacyjnie i po przygotowaniu jest przyjemnym w konsumpcji szejkiem.


 Zalecany sposób użycia.
  • 1 porcję stanowią 2 miarki 30 g. 
  • Spożywaj 2 razy dziennie.ZERO CF ISOLATE  Zawartość w 100 g Zawarto w (30 g) %dziennego zapotrzebowania (30g)
Kalorie: 375 kcal 112kcal 6 %
Białko 89.0 g 26.5 g  55 %
Węglowodany 1.2 g 0.36 g 0 %
W tym cukier 1.2 g 0.36 g 0 %

Błonnik:

0 g 0 g 0 %
Całkowita zawartość tłuszczu: 1.0 g  0.30 g 0 %
Nasycone kwasy tłuszczowe: 0.6 g 0.18 g 1 %

Sól (NaCl) Razem

0 g 0 g 0 %

 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 


 Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów. 


 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające gluten) sezam. 


 Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 


 Przeznaczenie: Jako suplement diety.  


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. 
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 

16 podobnych produktów: