Amix - Inosine 100 caps. - suplement diety

Indeks:

65,00 zł
Brutto
Duża dawka czystej Inozyny – aż 600 mg w jednej kapsułce.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Amix - Inosine 100 caps. - suplement diety

 
Duża dawka czystej Inozyny – aż 600 mg w jednej kapsułce.
60 porcji w opakowaniu.


 Inozyna to organiczny związek chemiczny, który zaliczany jest do purynowych nukleozydów. Jest zbudowana z rybozy połączonej z hipoksantyną stanowiącą jej grupę azotową.


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


Zalecany sposób użycia.    
Dzienna dawka to 2 kapsułki około 30 – 45 min. przed aktywnością fizyczną.


 Skład.
Skład w 2 kapsułkach: inozyna 1200 mg.


 Składniki.

 Kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, kolorowy dwutlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka.


 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 
 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
16 podobnych produktów: