Amix Whey Pure Fusion 1000 g - Suplement diety

Indeks:

139,00 zł
Brutto
 Amix Whey Pure FUSION to wysokiej jakości białko serwatkowe o wyśmienitym smaku. Składa się w 75% z czystego koncentratu białka serwatki WPC oraz Izolatu serwatki CFM o wysokiej wartości biologicznej.
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Amix Whey Pure FUSION.
 • Przyczynia się do budowy wysokiej jakości masy mięśniowej.*
 • Chroni tkankę mięśniową przed katabolizmem.*
 • Zawiera wysokiej jakości koncentrat białka serwatki i izolat białka serwatki CFM.
 • Przyspiesza regenerację.*
 • Przyspiesza wzrost mięśni.*
 • Świetnie smakuje i nie zawiera aspartamu.
 • Słodzone bezkalorycznym naturalnym słodzikiem zwanym Splenda.
 • Ma wysoką wartość biologiczną.
 • Szybko i łatwo przyswajalne dla organizmu.
 • Wysoka zawartość BCAA i L-glutaminy.
 • Hamuje procesy katoboliczne w organizmie.*
 

 Amix Whey Pure Fusion to wysokiej jakości białko serwatkowe o wyśmienitym smaku, bez aspartamu. Składa się w 75% z czystego koncentratu białka serwatki WPC oraz Izolatu serwatki CFM o wysokiej wartości biologicznej. Białko serwatkowe jest łatwo i szybko trawione przez organizm, ma dużą zawartość BCAA oraz L-glutaminy, jest w stanie zatrzymać proces katabolizmu rozpoczynając syntezę białek w organizmie. Wpływa na szybki wzrost i przyspiesza regenerację, do tego ma pyszny kremowy smak! AMIX Whey Pure Fusion zawiera bioaktywne elementy wysokiej jakości, takie jak BCAA i L-Glutamina. To białko zostało zaprojektowane z myślą o sportowcach i atletach, którzy chcą rozbudować i polepszyć jakość swoich mięśni.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Sugerowany sposób użycia. 
 • 1-2 miarki wymieszaj z 180-250ml wody lub chudego mleka. 
 • Użyj szejkera to wymieszania.  
 • Spożywaj 2-3 porcje dziennie w zależności od zapotrzebowania Twojego organizmu na białko.


 
Wartość odżywcza:
Porcja: 1 miarka (25g)                                                                    
Porcji
Kalorie: 94,3 Kalorie z tłuszczu: 6,3
% * Wartość dzienne
Tłuszcze
1,9 g
2,9%
    Tłuszcze nasycone
<0,3 g
1,5%
Cholesterol
37 mg
12,3%
Sód
70 mg
3%
Węglowodany
1,3 g
0,44%
    Cukry
<0,5 g
Białko
18,75 g
37,5%
DigeZyme ® Multi-Enzyme Complex
37,5 mg
 


* Procent wartości dziennych oparte są na 2,000 diety niskokalorycznej. Twoje dzienne wartości mogą być wyższe lub niższe, w zależności od Twoich potrzeb kalorycznych. DigeZyme ® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Sabinsa Corporation, USA. † Dzienne zapotrzebowanie nie ustalone.


 Typowy profil aminokwasów w 100 g białkaAlanina
4 805 mg
Metionina *
2 300 mg
Arginina
2 500 mg
* Fenyloalanina
2 900 mg
Kwas L-asparaginowy
11 800 mg
Proline
6 mg 510
Cysteiny / cystyny
2 205 mg
Seryna
4 mg 305
Glutamina **
19 695 mg
* Treonina
7 800 mg
Glycine
1 900 mg
Tryptofan *
1 700 mg
Histydyna 
1 605 mg
Tyrozyna
2 505 mg
Izoleucyna * † 
6 205 mg
Walina * †
5 mg 305
Leucyna * † 
10 010 mg
 
 
* Lizyna
8 800 mg
 
 
* Aminokwasy egzogenne † aminokwasy rozgałęzione
** Glutamina wartości oparte na zawartości kwasu glutaminowego

 
 
 Składniki: Amix™ FUSION Premix (Ultrafiltered Low Temperature Processed Instantized Whey Protein Concentrate, CFM - Cross-flow Microfiltered Whey Protein Isolate with protein fractions: Beta-Lactoglobulin, Alfa-Lactoglobulin, Bovine Serum Albumin, Immunoglobulin, Glycomacropeptide, Lactoferrin, Lactoperoxidase), cocoa powder (only in chocolate flavour), maltodextrine, stabilizers xanthan and guar gum, soya lecithine, natural and naturally identical aroma, sweeteners: sucralose Splenda® and acesulfame-K, dye: (banana flavour - curcumin, strawberry and forest fruits flavour - beetroot extract, apple&cinnamon - tartrazine and patent blue V), Patented digestive enzyme DigeZyme® - multi-enzyme complex (Amylase, Lipase, Lactase, Cellulase, Bacterial neutral protease)
 
 Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.


 


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

16 podobnych produktów: