Amix Micellar Casein 1000 g - suplement diety

Indeks:

139,00 zł
Brutto
 Micelarna kazeina jest koncentratem białka mleka, które zawiera kazeinę i serwatkę w tym samym stosunku, co odtłuszczone mleko 80:20.
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Micellar Casein.
  • Wspiera wzrost masy i siły mięśniowej.*
  • Przyczynia się do wzrostu wysoko jakościowej masy mięśniowej.*
  • Chroni masę mięśniową przed rozpadem.*
  • Przyspiesza regenerację.*
  • Stopniowe wchłanianie białka.
 

 Micellar Casein zapewnia nam powolne i długotrwałe uwalnianie aminokwasów co powoduje czasowe uwalnianie aminokwasów do krwiobiegu, które trwa aż do 7 godzin od momentu spożycia. Micelarna kazeina jest świetnym białkiem przed snem, działa antykatabolicznie,* powoli wchłaniając się do systemu podczas snu. Kazeina zawiera dużo L-Glutaminy i BCAA.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany psoób użycia. 
  • 2 miarki wymieszaj w 250-300ml wody lub chudego mleka.
  • Użyj szejkera do wymieszania. 
  • Najlepiej spożyć przed snem.


 

Wartość odżywcza

Porcja: 2 miarki (44g)

Porcji

Kalorie: 162,8 Kalorie z tłuszczu: 5,9

% Dziennie * Wartość

Tłuszcz

<0,7 g

1,1%

Tłuszcze nasycone

<0,4 g

2%

Wapń

1 086 mg

130%

Sód

61,6 mg

2,6%

Węglowodany

2,9 g

1%

Białko

35,4 g

70,8%

DigeZyme ® Multi-Enzyme Complex

66 mg

 

* Procent wartości dzienne są oparte na 2.000 diety niskokalorycznej. Twoje dzienne wartości mogą być wyższe lub niższe, w zależności od potrzeb kalorycznych. DigeZyme ® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Sabinsa Corporation, USA. † Dzienne zapotrzebowanie nie ustalone.


Typowy profil aminokwasów w 100 g białka

Alanina

3 000 mg

Metionina *

2 600 mg

Arginina

3 700 mg

* Fenyloalanina

4 700 mg

L-kwas asparaginowy

7 400 mg

Proline

9 900 mg

Cysteina / cystyna

900 mg

Seryna

5 300 mg

Glutamina **

19 100 mg

* Treonina

3 800 mg

Glycine

1 700 mg

Tryptofan *

1 700 mg

Histydyna

2 300 mg

Tyrozyna

4 600 mg

Izoleucyna * †

5 600 mg

Walina * †

6 000 mg

Leucyna * †

9 800 mg

  

* Lizyna

8 700 mg

  

* Aminokwasy egzogenne † Aminokwasy rozgałęzione

Ilość Glutaminy wartości oparte na zawartości kwasu glutaminowego


 Skład.

 koncentrat białka mleka (80% kazeina micelarna, 20% białek serwatkowych), kakao (tylko w smaku czekoladowym), aromat, stabilizatory ksantanowa i guma guar, lecytyna sojowa, barwnik: (bananowy smak - kurkumina, truskawka i owoce leśne smak - burak wyciąg), opatentowany enzym trawienny DigeZyme ® - multi-kompleks enzym (amylaza, lipaza, Laktaza, celulaza, bakteryjne neutralne proteazy), substancje słodzące: sukraloza Splenda ®, aceslufam-K.


 Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 

 


16 podobnych produktów: