Gen Lab Whey Gen 1620 g - suplement diety

Indeks:

189,00 zł
Brutto
Whey Gen jest podstawowym suplementem białkowym, charakteryzującym się bardzo dobrymi parametrami, optymalnym profilem aminokwasowym i niezwykle wysoką biodostępnością (BV).
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Whey Gen.
  • Mieszanka koncentratu i izolatu białka. 
  • Optymalny profil aminokwasowy.
  • Postać pysznego szejka.
  • Wysoka jakość surowca.
 
 
Whey Gen
jest podstawowym suplementem białkowym, charakteryzującym się bardzo dobrymi parametrami, optymalnym profilem aminokwasowym i niezwykle wysoką biodostępnością (BV).


 Whey Gen to optymalnie zrównoważony kompleks białek WPC i WPI.


 Whey Gen zawiera w swoim składzie białka o bardzo szybkiej kinetyce wchłaniania, dzięki czemu po spożyciu porcji odżywki białkowej składniki odżywcze są uwalniane w ciągu zaledwie kilku minut, aktywując syntezę białek mięśniowych i optymalnie stymulując regenerację po treningu.*

 
 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia.
  • Wymieszaj 2 miarki (30 g) z 200 - 300 ml wody lub mleka o niskiej zawartości tłuszczu.
  • Weź 1-3 porcje dziennie, w zależności od niedoborów białka w diecie.


 

WHEY GEN

Zawartość w 100 g 

Zawarto w (30 g)

%dziennego zapotrzebowania (30g

Kalorie

397 kcal / 1662 kJ

119 kcal / 499 kJ

6 %

Białko

74.0 g

22.2 g

44 %

Węglowodany

3.7 g

1.11 g

0 %

  W tym cukry

2.9 g

0.87 g

1 %

Total Fat

6.6 g

1.98 g

 3 %

Całkowita zawartość tłuszczu

2.3 g

0.69 g

3 %

 Salt (NaCL Total)

0.6 g

0.18 g

3 %


 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 


 Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów. 


 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające gluten) sezam. 


 Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 


 Przeznaczenie: Jako suplement diety.  


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. 
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

16 podobnych produktów: