Isostar - Hydrate & Perform 400 g - suplement diety.

Indeks:

28,99 zł
Brutto
Izotoniki to napoje, które mają na celu wyrównanie poziomu elektrolitów oraz wody - wydalanych z ciała w czasie wydzielania potu. 
Smak
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
  • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
Isostar - Hydrate & Perform 400 g - suplement diety.


 Izotoniki to napoje, które mają na celu wyrównanie poziomu elektrolitów oraz wody - wydalanych z ciała w czasie wydzielania potu


 Zaleca się spożywać napój Hydrate & Perform podczas rozgrzewki (150 do 300 ml) i regularnie w trakcie oraz po wysiłku (150 ml co 15 minut).

 Idealny w przypadku intensywnego lub długotrwałego wysiłku i polecany przy uprawianiu sportu w gorącym klimacie.


  Zalecany sposób użycia.
 Rozcieńczyć 3 łyżeczki przeznaczone do odmierzania porcji w 500 ml wody.


 Skład.
 
Isostar zawiera 100 g proszku 500 ml napoju
białko i tłuszcz 0,00 0,00
węglowodany (g) 87,40 35,00
sód (g) 0,86 0,34
potas (mg) 225,00 90,00
wapń (mg) 400 = 50%* 160=20%
magnez (mg) 150 = 50%* 60=20%
wartość energetyczna 1573 kJ
(370 kcal)
629 kJ
(148 kcal)

 * - procent pokrycia zalecanego dziennego zapotrzebowania.
 

 Składniki: sacharoza, syrop glukozowy, kwas: kwas cytrynowy, cytrynian sodu, maltodekstryna, naturalny aromat cytrynowy i inne naturalne aromaty, sól potasowa kwasu ortofosforowego, węglan magnezu, chlorek sodu, regulator kwasowości: chlorek potasu, przeciwutleniacz: kwas L-askorbinowy, barwnik: karoteny, witamina B1. Wyprodukowano w zakładzie stosującym mleko i gluten.
 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

2 podobnych produktów: