Amix Iso Lyn Isotonic 800 g - suplement diety

Indeks:

55,00 zł
Brutto
IsoLyn Isotonic uzupełnia brakujące płyny w organizmie, chroni przed odwodnieniem, zapewnia stabilny poziom cukru we krwi.*
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

IsoLyn™ Isotonic.
  • Dostarcza energię, zwiększa wydajność fizyczną.*
  • Pomaga organizmowi uregulować poziom cukru we krwi (magnez)*.
  • Wyśmienity smak!
 

 IsoLyn™ Isotonic
to produkt na bazie izotoniku, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie na płyny.
 

 IsoLyn™ Isotonic uzupełnia brakujące płyny w organizmie, chroni przed odwodnieniem, zapewnia stabilny poziom cukru we krwi. *


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 

 
 Zalecany sposób użycia. 
  •  Jako napój izotoniczny przyjmij 1 miarkę 40g wymieszaną w 500ml wody.


 
Wartość odżywcza:
Porcja: 1 miarka(40 g)
Wartość w porcji
% Daily Value
Kalorie: 152          Kalorie z tłuszczu: 0
 
 
Białko
0 g
 
Węglowodany
37,6 g
 
    Cukry
25,6 g
 
Tłuszcz
0 g
 
Wapń
92 mg
12%
Potas
56 mg
**
Fosfor
204 mg
25%
Sód
64 mg
**
Magnez
48 mg
**
Amix™ PhosphoMatrix
1000 mg
 
Fosforan dwuwapniowy, Fosforan dwusodowy, Fosforan potasowy
** Nie ustalono dziennej wartości.


 
Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

2 podobnych produktów: