7 NUTRITION - Creatine (CreapureⓇ) 500 g - suplement diety

Indeks:

119,00 zł
Brutto
Zmikronizowana Kreatyna CreapureⓇ (200 mesh) z dodatkiem Tauryny. 
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

7 NUTRITION - Creatine (CreapureⓇ) 500 g - suplement diety


 7Nutrition Creatine (CreapureⓇ)
to zmikronizowana Kreatyna CreapureⓇ (200 mesh) z dodatkiem Tauryny. Przeznaczona dla aktywnych sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych.


 Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.* 
 

 
*ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób u użycia.  
Zmieszać 1 miarkę (5 gram) w 250 ml wody.
Spożywać w porach około treningowych.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.


 Skład.

Wartość odżywcza  Jedna porcja (5g) Na 100g
Energy / Energia 0,0 kcal 0,00 kcal
Protein / Białko 0,0 g 0,00 g
Carbohydrates / Węglowodany 0,0 g 0,00 g
Fat / Tłuszcze 0,0 g 0,00 g
Składniki
Mikronizowany Monohydrat Kreatyny CreapureⓇ 4,75 g 95,0 g
Taurine / Tauryna 0,25 g 5,00 g

 
 Składniki: Mikronizowany Monohydrat Kreatyny CreapureⓇ, Tauryna.


 Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
 
 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie

related products

16 podobnych produktów: