Hiro.Lab - Creatine Powder 500g - suplement diety

Indeks:

119,00 zł
Brutto
Czysty monohydrat kreatyny.
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Hiro.Lab - Creatine Powder 500g - suplement diety


 Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.


 Kreatyna Hiro.Lab zwiększa podaż kreatyny oraz dostępność fosfokreatyny. W rezultacie szybciej wytwarza się ATP, czyli nośnik energii.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.

Zalecany sposób użycia.
1 porcję 2,5g (1/2 miarki) rozpuścić w 100-150ml wody lub soku.
 
 W dni treningowe spożywać dwie porcje dziennie, jedną bezpośrednio po przebudzeniu, drugą porcję po treningu.
 W dni nietreningowe pić jedną porcję dziennie po przebudzeniu. 


 Skład. 
Składniki aktywne100 g4 g
Monohydrat kreatyny 89 g 3560 mg
w tym kreatyna 78,3 g 3133 mg
Tauryna 1 g 40 mg
 
 Składniki: Monohydrat kreatyny zaw. 88% kreatyny, tauryna, regulator kwasowości – kwas jabłkowy, stabilizator – guma arabska, aromat, substancja słodząca – sukraloza.

  
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 
 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. 


16 podobnych produktów: