Applied Nutrition Monochydrat Kretyny 500 g - suplement diety

Indeks:

49,99 zł
Brutto
Applied Nutrition Monochydrat Kretyny 500 g
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
  • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
 Monohydrat kreatyny:
  • Moc i siła.
  • 5000 mg czystej kreatyny w porcji.
  • Poprawia wytrzymalosc i zwieksza siłe.*
  • Odpowiedni dla wegetarian i wegan.

 
 Mikronizowany monohydrat kreatyny jest produktem odpowiednim dla osob bioracych udzial w długotrwałym lub intensywnym wysiłku fizycznym, chcących poprawić swoja sprawność fizyczną.
Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, który znajduje się głównie w tkance mięśniowej (98 proc.), gdzie jest przechowywany w postaci fosfokreatyny (stanowiacej 66%) oraz wolnej kreatyny (pozostałe 33%).
Składa się on z 3 aminokwasów: argininy, glicyny i metioniny. Kreatyna spełnia rolę magazyniera dużych ilości energii ATP w mięśniach, która może zostać uwolniona w szybki sposob. Do procesu tego dochodzai w wyniku rozpadu ATP (nosnik energii) do ADP pod wpływem skurczu mięśni. Aby organizm miał wystarczajaca ilosc energii do dalszej pracy, musi zajść ponowna synteza ADP do ATP. Ta odbywa się przy udziale fosfokreatyny, i jeśli kreatyny jest zbyt mało, brakuje także fosfokreatyny i poziom ATP w mięśniach obniża się. Może to skutkowac szybciej pojawiajacym sie i narastajacym zmęczeniem i wolniejszą regeneracji po treningu.
W związku z tym dostarczanie organizmowi kreatyny zwiększa energię, jaką mają nasze mięśnie do pracy, co w efekcie przeklada sie na skuteczność treningów.

 Monohydrat kreatyny jest jednym z najbardziej znanych i powszechnie stosowanym przez sportowcow suplementem.

 Applied Nutritiom monohydrat kreatyny zapewnia najczystszą, wysoko wchlanialną i najłatwiej dostępną formułę monohydratu kreatyny.
Badania wykazały, że wzrost poziomu kreatyny w miesniach może pomoc opóźnić pierwsze oznaki zmęczenia i poprawić ogólne możliwosci treningowe organizmu.* Należy pamietac, że stosowanie kreatyny bez odpowiedniego treningu i diety nie może przynieść rezultatów w postaci budowania masy mięśniowej.

Forma mikronizowana oznacza jego maksymalne rozdrobnienie, lepszą rozpuszczalność oraz absorpcję składnika aktywnego. 


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia:
  • Dodaj 1 porcję (5 g) do wody, wstrząśnij i skonsumuj. 
  • Stosuj 1-2 razy dziennie najlepiej bezpośrednio przed i po wysiłku.
  • Po 8 tygodniach ciągłego stosowania, zaprzestan suplementacji na 1 tydzień i ponownie rozpocznij cykl po przerwie.
1 porcja = 1 miarka (5 g).


 Ilosc porcji w opakowaniu - 100.


Skladniki aktywne w 1 porcji
100% mikronizowany monohydrat kreatyny 5000 mg

Skladniki:
100% mikronizowany monohydrat kreatyny.

 
CERTYFIKAT GMP (Good Manufacturing Practices) Produkt został wyprodukowany w zakładzie GMP pod ścisłą kontrolą w celu zapewnienia wysokiej jakości oraz spełnienia wymogów pozwolenia na dopuszczenie do obrotu (MA) oraz specyfikacji produktu.  
TESTOWANY DLA SPORTOWCÓW: Każda partia tego produktu jest testowana pod kątem zawartości zakazanych substancji w ramach programu kontroli antydopingowych. Produkty poddawane są rygorystycznym testom w laboratorium akredytowanym przez ISO 17025 w celu zagwarantowania suplementacji bezpiecznej dla sportowców.  
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

16 podobnych produktów: