Magnum Nutraceuticals - Big C 200 kaps - suplement diety

Indeks:

99,00 zł
Brutto
Big C to wieloźródłowa formuła kreatyny.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Magnum Nutraceuticals - Big C 200 kaps - suplement diety.


 Big C to wieloźródłowa formuła kreatyny.


 Big C zawiera w składzie:
  • Izolat Kreatyny.
  • Pirogronian kreatyny.
  • Kreatynę AKG.
  • Jabłczan kreatyny.
  • Tarragon rosyjski.
  • Żeń-szeń Panax
  • Astragalus  (traganek).   

 Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.*

 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalcany sposób użycia. 

5 kapsułek dwa razy dziennie. 
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, weź 5 kapsułek przed i po treningu. 


 Skład.
Ilość na porcję Ilość na porcję %DV*
Zastrzeżona mieszanka Magnum Big C® 3750 mg
Izolat kreatyny
Pirogronian kreatyny
Kreatyna AKG 1:1
Jabłczan Kreatyny
Tarragon rosyjski
Żeń-szeń Panax
Korzeń traganka 4:1

 * % dziennej wartości jest oparte na diecie zawierającej 2000 kalorii. Twoje dzienne wartości mogą być wyższe lub niższe w  zależności od Twoich potrzeb kalorycznych.
 † Nie ustalono wartości dziennej (DV).


  
Składniki
Mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu i kapsułki halal i koszerne żelatynowe klasy farmaceutycznej (żółty FD&C #5, żółty FD&C #6).
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.16 podobnych produktów: