HIRO.LAB - TCM 500 g - suplement diety

Indeks:

139,00 zł
Brutto
TCM - w jego składzie znajdziesz aż 89% jabłczanu kreatyny i taurynę.
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

HIRO.LAB - TCM 500 g - suplement diety.


 TCM.
 89% jabłczanu kreatyny.
 Tauryna.
 Produkt występuje w formie proszku, który łatwo się przyswaja.
 Kilka pysznych smaków do wyboru.


 Kreatyna jest bardzo ważna dla osób, które są aktywne fizycznie ponieważ zwiększa ilość ATP. A w konsekwencji masz więcej siły,* możesz podnosić coraz cięższe ciężary,* a Twoje mięśnie są znacznie bardziej wytrzymałe niż do tej pory.*


 TCM w proszku to połącznie trzech cząsteczek kreatyny z jedną cząsteczką wysokoenergetycznego kwasu jabłkowego.
 


  *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.  


 Zalecany sposób użycia.
 1 porcję 2,5g (1/2 miarki) rozpuścić w 100-150ml wody lub soku.
 W dni treningowe spożywać dwie porcje dziennie, jedną bezpośrednio po przebudzeniu, drugą porcję po treningu.
 W dni nie treningowe pić jedną porcję dziennie, po przebudzeniu.


 Skład.
 
Składniki aktywne100g
Jabłczan kreatyny 89g
w tym kreatyna 66,75g
Tauryna 1g

 *** Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.
** Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
* Składniki, gramatura oraz wartości odżywcze mogą się nieznacznie różnić w zależności od wariantu smakowego produktu.


 Składniki: Jabłczan kreatyny zaw. 75% kreatyny, tauryna, regulator kwasowości – kwas jabłkowy, stabilizator – guma arabska, aromat, substancja słodząca – sukraloza.


 Porcja: 2,5g
 Porcji w opakowaniu: 200
 Opakowanie: 500g
 Warunki przechowywania.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 

16 podobnych produktów: