Real Pharm - Creatine monohydrate 500 g - suplement diety.

Indeks:

109,00 zł
Brutto
 Creatine monohydrate to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, wzbogacony idealnie dobraną dawką aminokwasu L- tauryny.
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Real Pharm - Creatine monohydrate 500 g - suplement diety.


  Creatine monohydrate 500 g.
Czysty i niezawierający żadnych domieszek suplement.
Najwyższej jakości monohydrat kreatyny.
Wysoka dawka L-tauryny.
Zwiększa wydolność fizyczną.*


 Creatine Real Pharm 500g to czysty i niezawierający żadnych domieszek suplement, w którego składzie znajdziesz jedynie najwyższej jakości monohydrat kreatyny oraz wysoką dawkę L-tauryny.


 Suplement występuje w formie łatwo rozpuszczalnego proszku w kilku wariantach smakowych.

 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia.
 Raz dziennie spożyć 1 porcję (5 g) produktu wymieszaną z 200 ml wody lub soku.
 Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie.


 Skład

Składniki aktywne

1 porcja

(5 g)

%ZDS

monohydrat kreatyny w tym:

kreatyna

4950 mg

4356 mg

**

L-tauryna

50 mg

**


 %ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** - brak ustalonej normy ZDS.
 

Pozostałe składniki
 Aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (azorubina).


 
Warunki przechowywania.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 

16 podobnych produktów: