Gen Lab Crea HCL 3000 150 tabs - Suplement diety.

Indeks:

89,00 zł
Brutto
Crea HCL 3000 zawiera w składzie chlorowodorek kreatyny. Jest to połączenie w jedną cząstkę kreatyny oraz kwasu chlorowodorowego. 
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Crea HCL 3000.
Wysokoprzyswajalna forma kreatyny.
Pobudza odnowę ATP.
Zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych.

 Crea HCL 3000 to suplement diety.

 Crea HCL 3000 zawiera w składzie chlorowodorek kreatyny. Jest to połączenie w jedną cząstkę kreatyny oraz kwasu chlorowodorowego.

 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.

  *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


  Sugerowany sposób użycia:
 W dni treningowe: 3 kapsułki bezpośrednio po treningu.
 Dni nietreningowe: 3 kapsułki po głównym posiłku.
 Wielkość dawki: 3 kapsułki.


 
CREAHCL 3000 1 kapsułka 3 kapsułki %ZDS* (3 kapsułki)
Chlorowodorek kreatyny 1000 mg  3000 mg  **

(*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.000 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 

(**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono. 

 

Składniki: chlorowodorek kreatyny, żelatyna (osłonka).

Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów. 

W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające gluten) sezam. 

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 

Przeznaczenie: Jako suplement diety.  

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 


16 podobnych produktów: