Real Pharm Crea HCL 250 g - Suplemenyt diety.

Indeks:

69,00 zł
Brutto
 Crea HCL zapewnia szybkie i efektywne przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej.
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
 • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
 • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
 Crea HCL.
 • Szybkie i efektywne przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej.
 • Doskonałą wytrzymałość podczas każdego treningu.
 • Wzrost siły niezbędnej do osiągania coraz lepszych efektów treningowych.
 • Efektywna regenerację po treningu, która pozwoli uniknąć degradacji mięśni wskutek reakcji katabolicznych.
 

 Crea HCL spełni wszystkie Twoje oczekiwania – ten suplement uzupełni Twoją dietę w niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu kreatynę, dzięki czemu szybko zauważysz wzrost efektywności każdego treningu!


 CreaHCL stworzony został dla wszystkich zawodowych sportowców oraz amatorów sportowego trybu życia, którym zależy na stałych i harmonijnych postępach treningowych. Preparat zawiera farmaceutycznie czysty chlorowodorek kreatyny, dzięki czemu charakteryzuję się doskonałą przyswajalnością oraz gwarantuje najlepsze efekty suplementacji!


 CreaHCL odznacza się o wiele silniejszym działaniem niż popularne suplementy na bazie monohydratu kreatyny i gwarantuje nawet 70 % lepszy stopień wchłaniania! Postaw na wysoką jakość oraz unikalną formułę CreaHCL, a zyskasz przyrosty mięśniowe, o których zawsze marzyłeś, bez ryzyka niepowodzenia i długotrwałego oczekiwania na pierwsze efekty suplementacji!


 CreaHCL  to absolutna rewolucja wśród suplementów kreatynowych! Sprawdź i przekonaj się, że dotychczas stosowane przez Ciebie preparaty odznaczały się jedynie pozorną skutecznością – z chlorowodorkiem kreatyny szybciej i intensywniej odczujesz pozytywne działanie kreatyny i bez problemu osiągniesz każdy cel treningowy!


 Zalecany sposób użycia.
 • 1 porcję produktu (1,25 g), to jest 1/4 dołączonej do opakowania miarki.
 • Wymieszać z 200 ml wody.
 •  Spożywać do 4 razy dziennie. 
 • Nie przekraczać maksymalnej ilości 4 porcji (5 g) do spożycia dziennie.

  

Składniki aktywne

1 porcja

(1,25 g)

%RWS

2 porcje

(2,5 g)

%RWS

4 porcje

(5 g)

%RWS

chlorowodorek kreatyny (kreatyna HCl)

1,18 g

**

2,36 g

**

4,72 g

**


 RWS- Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kj/2000kcal), ** - brak ustalonej normy RWS. Składniki: chlorowodorek kreatyny, aromat, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca),sukraloza (substancja słodząca),barwniki dla smaków: grejfrutowy – E122, pomarańczowy – E110, wiśniowy – E124, ananasowy – E104, cytrynowy  - E104. (E122, E110, E124, E104 - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).
Zawiera substancję słodzącą.
 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 
 

 16 podobnych produktów: