BioTech USA Tri Creatine Malate 300 g - suplement diety

Indeks:

44,00 zł
Brutto
Tri Creatine Malate -  trójjabłczan kreatyny w proszku. Bez smaku. 
Smak
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Tri Creatine Malate.
  • Zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.*
 

 Tri Creatine Malate - Trójjabłczan kreatyny to intensywny proszek zawierający 5000 mg trójjabłczanu kreatyny w każdej porcji. Jest to specjalna mieszanka składająca się z trzech cząsteczek kreatyny dołączonych do jednej cząsteczki kwasu jabłkowego. To połączenie jest rozbijane przez kwas żołądkowy, wskutek czego uwalniana jest czysta kreatyna, która jest następnie wchłaniana. Kreatyna zwiększa sprawność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny.* Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, Trójjabłczan Kreatyny zawiera w 100% bezpieczne, starannie dobrane składniki.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia. 
  • Wymieszać 1 porcję (5 g = ok. ½ miarki = ok. 1 płaska łyżka stołowa)produktu z 200 ml wody albo soku owocowego.
  • Spożywać 1 porcję 20 minut przed treningiem.
  • Nie przekraczać zalecanej porcji dospożycia w ciągu dnia!
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważonysposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.
 
 OSTRZEŻENIE: Spożywanie produktu nie jest zalecane osobom poniżej 18 roku życia, kobietom w ciąży i kobietomkarmiącym piersią oraz osobom będącym pod stała opieką lekarską!


  Składniki. 
Jabłczan kreatyny 100%(mikronizowany monohydrat kreatyny, kwas jabłkowy).
Możliwa obecność mleka, jaj, glutenu, soi, skorupiaków, dwutlenku siarkii orzechów.
  Informacje uzupełniające.
Wartość odżywcza* (1 porcja: 5 g; ilośćporcji w opakowaniu produktu: 60) w 100 g/5 g: Wartość energetyczna 302 kJ/70 kcal (3,5%**RWS)/15 kJ/3 kcal (<1%**RWS),Tłuszcz 0 g (0%**RWS)/0 g (0%**RWS) -w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g (0%**RWS)/0 g (0%**RWS), Węglowodany 0g (0%**RWS)/0 g (0%**RWS) -w tym cukry 0 g (0%**RWS)/0 g (0%**RWS), Białko 0 g (0%**RWS)/0 g (0%**RWS), Sól 0 g(0%**RWS)/0 g (0%**RWS). *Przygotowane z wodą. **Dzienne referencyjne wartości spożycia dla dorosłych. Referencyjna wartośćodżywcza dla przeciętnej osoby dorosłej: (8400 kJ/ 2000 kcal). Inne aktywne składniki w 100 g/5 g: Kreatyna 66 g/3,3 g. 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
16 podobnych produktów: