Amix Crea Trix 824 g - suplement diety.

Indeks:

129,00 zł
Brutto
Crea-Trix to kompleks kreatynowy który zmaksymalizuje twoje rezultaty treningowe.  
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Crea-Trix.
  • Zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.*
 

 Crea-Trix to kompleks kreatynowy.


 AMIX Crea-Trix jest idealnym produktem dla Ciebie!


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany posób użycia. 
  • Wymieszaj 1 miarkę w 200-300ml wody.
  • Spożyj od razu po przyrządzeniu.
  • Stosuj na 30-60 minut przed treningiem.
  • Sportowcy stosujący Crea-Trix powinni przyjmować odpowiednią ilość wody w celu odpowiedniego nawodnienia i uwydatniena funkcji metabolicznych.


 
Wartośći w porcji.   1 miarka (20,6 g)
Kalorie: 78,2       Kalorie z tłuszczu: < 9
% Dzienna wartość*
Białko
4,3 g
 
Węglowodany
13 g
 
Cukier
0 g
 
Tłuszcz
< 1 g
 
Wapno
57 mg
7,50%
Potas
36 mg
**
Fosfor
102 mg
12,50%
Sód
521 mg
**

 

Amix Crea-Trix™ Formula 5 000 mg **
Mikronizowany monohydrat kreatyny, Ester etylowy kreatyny HCL,
Tri-Creatine Malate, Tri Creatine Citrate, Di-Creatine Malate 
Kre-Alkalyn - Beta-Alanina (CarnoSyn)                         500 mg **
Dual Action Matrix
Amix PhosphoMatrix 500 mg **
Fosforan dwuwapniowy, Fosforan potasowy, Fosforan dwusodowy
** %RWS-referencyjna wartość spożycia. 
 


 Inne składniki: Maltodekstryna (polimery glukozowe), środek zakwaszający: kwas cytrynowy, naturalny i naturalnie identyczny aromat, barwnik: dziurawe uderzenie jagód i posmak pomarańczy - ekstrakt z buraków, węglan sodu, substancje słodzące: sukraloza Splenda® i acesulfam K, środek przeciwzbrylający: ditlenek krzemu.
 

 Ostrzeżenia: 
Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

16 podobnych produktów: