Amix Kre-Alkalyn® 150 cap - suplement diety

Indeks:

109,00 zł
Brutto
Amix Kre-Alkalyn alkalizowana forma kreatyn o pH przekraczającym 12.
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Amix™ Kre-Alkalyn®.
  • Zwiększa wytrzymałość.*
  • Zwiększa wydolność fizyczną.*
  • Wystarczy od 1 do 3 tabletek.
  • Nowoczesna technologia.
 

 Amix™ Kre-Alkalyn® alkalizowana forma kreatyn pH przekraczającym 12.


 Amix Kre-Alkalyn® jest w 100% najlepszą jakościowo kreatyną, dającą natychmiastowe rezultaty. Wystarczy od 1 do 3 tabletek dziennie.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia. 
  • W dzień treningowy przyjmij 1 kapsułkę na 30 minut przed śniadaniem, następnie 1-2 kapsułki na 30 minut przed treningiem.
  • W dzień nietreningowy przyjmij 1 kapsułkę na 30 minut przed śniadaniem, następnie 1-2 kapsułki na 30 minut przed ostatnim posiłkiem.


 
Wartość odżywcza:
Porcja: 2 kapsułki
Wartość w porcji                                       % Dzienna wartość
Aktywne składniki
 
Kre-Alkalyn®
Buforowana kreatyna - patent USA #6,399,661
1 500 mg


 Inne składniki. 
 Kapsułka żelatynowa (wykonana z czystej żelatyny, wody, barwników: dwutlenku tytanu), stearynianu magnezu, dwutlenku krzemu.

 Kre-Alkalyn® jest znakiem towarowym Bioceutical Research and Development Laboratory (BR&D). Creatine Monohydrate with corrected pH - Us patent #6,399,661. International Patents Pending. All International Rights Reserved.


 Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.   

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

16 podobnych produktów: