Amix - LEU Leucine [LEUCYNA] 90 caps. - suplement diety

Indeks:

59,00 zł
Brutto
 Leucine to suplement diety który zawiera najczystszą i doskonale przyswajalną formę Leucyny.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Amix - LEU Leucine [LEUCYNA] 90 caps. - suplement diety.


 Leucyna to suplement diety który zawiera najczystszą i doskonale przyswajalną formę Leucyny.

 
 Leucyna jest najbardziej anabolicznym aminokwasem któty jest elementem koniecznym do budowania masy mięśniowej. 


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
 Zalecane dawkowanie: Weź 2 kapsułki dwa razy dziennie.
 W dzień treningowy – 1 porcja bezpośrednio po treningu. Skład na 2 kapsułki - L-leucyna 1000 mg.
 Skład na 4 kapsułki - L-leucyna 2000 mg Składniki: żelatynowa kapsułka (żelatyna, woda, barwnik ditlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka.  
Warunki przechowywania.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
11 podobnych produktów: