Amix - Taurine 120 kaps. - suplement diety.

Indeks:

65,00 zł
Brutto
 Amix Taurine jest to suplement najwyższej jakości który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców, zarówno tych zawodowych jak i osób ćwiczących amatorsko.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Amix - Taurine 120 kaps. - suplement diety.


 Taurine jest to suplement najwyższej jakości który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców, zarówno tych zawodowych jak i osób ćwiczących amatorsko. 


 Tauryna jest unikalnym aminokwasem który wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka.


 Tauryna występuje w dużych ilościach w mięśniu sercowym, białych krwinkach, mięśniach szkieletowych oraz centralnym systemie nerwowym.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.

 
 Zalecany sposób użycia.
Jako suplement diety stosój 1-2 kapsółki na 30-60 minut przed treningiem.


 Skład.
Porcja 1 kapsłka.
 
Tauryna 1000 mg
Dzienne zapotrzebowanie *Nie ustalono dziennego zapotrzebowania
 Skład.

 Kapsułka żelatynowa (wykonana z czystej żelatyny, wody, barwników: dwutlenek tytanu), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.


 
Warunki przechowywania.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

11 podobnych produktów: