Amix L-Tryptophan 1000 mg 90 cap - suplement diety

Indeks:

69,00 zł
Brutto
L-Tryptophan - Czysty L-Tryptofan.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Czysty L-Tryptofan.


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany spsoób użycia
  • Jako suplement diety przyjmuj 1 lub 2 kapsułki dziennie przed snem. 
  • Produkt należy obficie popić wodą.Czysty L-Tryptofan

1000 mg

Nie ustalono dziennej wartości 

 Skład. 
 Kapsułka żelatynowa (wykonana z czystej żelatyny, wody, barwników: ditlenku tytanu), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
 

 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 


11 podobnych produktów: