Amix - HMB 120 caps. - suplement diety

Indeks:

79,00 zł
Brutto
Najlepiej przyswajalna forma HMB na rynku.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Amix - HMB 120 caps. - suplement diety

 
 Najlepiej przyswajalna forma HMB na rynku.

 Aż 500 mg HMB w jednej kapsułce.

 Doskonały dodatek do twojej diety, zwłaszcza jeśli nie jesteś doświadczonym sportowcem lub wracasz do treningów po dłuższej przerwie.


 HMB, czyli beta-hydroksy-beta-metylomaślan, jest organicznym związkiem chemicznym, który zalicza się do krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych. To endogenna substancja, jest metabolitem najbardziej anabolicznego aminokwasu i głównego składnika mieszanek BCAA – Leucyny. HMB jest zaliczane do grupy zaawansowanych produktów proteolizy. 


 Zalcany sposób użycia.
 
Maksymalna dzienna dawka to 10 kapsułek. 
 Podziel dawkę na 3-5 kapsułek do spożycia podczas posiłków i dodatkowe 3-5 kapsułek przed snem
.


 Skład.
 Skład w 10 kapsułkach: HMB (3-hydroksy-3-metylomaślan wapnia) 5000 mg.


 Składniki.
 Żelatynowa kapsułka (żelatyna, woda, barwnik dwutlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, krzemionka.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 
 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobierelated products

3 podobnych produktów: