Trec - HMB FORMULA CAPS 240 caps - suplement diety

Indeks:

69,00 zł
Brutto
HMB FORMULA CAPS zawiera Kwas Beta-Hydroksy Beta-Metylomasłowy w postaci soli wapniowej. 
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Trec - HMB FORMULA CAPS 240 caps - suplement diety.


 HMB FORMULA CAPS zawiera Kwas Beta-Hydroksy Beta-Metylomasłowy w postaci soli wapniowej. Ten krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy powstaje z aminokwasu (L-Leucyny) po każdym intensywnym wysiłku fizycznym lub na skutek długotrwałego stresu.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
 Jednorazową porcję preparatu – 2 kapsułki popić 300 ml wody.
 Stosować 3 porcje dziennie.
 W dni treningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja bezpośrednio po treningu, III porcja przed snem. 
 W dni nietreningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. przed głównym posiłkiem, III porcja przed snem.


 Skład.
 
Trec HMB Formula Caps - 240 kaps.
Porcja: 2 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 120
Opakowanie: 240 kaps.
Masa netto : 182.40 g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 2 kaps. % RWS* Na 6 kaps. % RWS*
CaHMB (β-Hydroksy β-Metylomaślan wapnia) 1230 mg - 3690 mg -
w tym HMB 1000 mg - 3000 mg -

*% Referencyjna Wartość Spożycia


 Składniki: β-Hydroksy β-Metylomaślan wapnia (81%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik: dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).
Produkt może zawierać mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
 
Warunki przechowywania.
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.2 podobnych produktów: