Gen Lab Pure L - Glutamine Micro 400 g - Suplement diety.

Indeks:

79,00 zł
Brutto
Pure L - Glutamine Micro  to suplement diety używany przez sportowców w procesie formowania sylwetki i budowy masy mięśniowej.
Smak
Ilość

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
  • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
Pure L - Glutamine Micro.
  • Korzystnie wpływa na wzrost masy mięśniowej. 
  • Błyskwicznie się wchłania. 
  • Umorzliwia szybszą regeberację. 


 Pure L - Glutamine Micro 
to suplement diety używany przez sportowców w procesie formowania sylwetki i budowy masy mięśniowej. Aby spotęgować efekt wchłaniania preparat jest w postaci mikronizowanego proszku bez żadnych dodatków. L-Glutamina to aminokwas który jest jednym z budulców białek mięśniowych. Odpowiedni poziom L-Glutaminy we krwi przyczynia się do spadku tłuszczowej masy ciała, spalania tłuszczu kosztem zwiększenia czystej masy mięśniowej. Ciężki wysiłek fizyczny lub długotrwały trening wysokich obciążeń powodują spadek zawartości L-Glutaminy we krwi o 40 procent i jest obserwowany już po godzinie ćwiczeń. Suplementacja L-Glutaminy pozwala ćwiczyć ciężej i dłużej, przy zauważalnym zwiększeniu siły mięśniowej oraz polepszeniu regeneracji białek mięśni. Nadto badania naukowe wskazują na zwiększone nawodnienie mięśni u osób przyjmujących L-Glutaminę - co również przekłada się na jakość i Twoje efekty treningowe. Dodatkowo preparat uzupełniono o 125% dziennej dawki witaminy C.


 Zalecany spsoób dawkowania.
  •  Zazwyczaj 1 porcję (1 miarkę) bezpośrednio po treningu. 
  • W dni nietreningowe można przyjmować 1 porcję (1 miarkę) raz dziennie, do posiłku.


 
PURE L-GLUTAMINE MICRO zawartość w 1porcji (5 g) *%ZDS w 1 porcji (5 tabl.)
Witamina C (kwas L-askorbinowy) 100 mg 125 %
L-glutamina 4900 mg **

 
 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach).
(**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono.
 

 Składniki: 
L-glutamina, witamina C (jako kwas L-askorbinowy).


 Ostrzeżenie dla alergików:
 Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów


 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także:
 mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierająceglutensezam.


 Przechowywanie: 
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci.
 

 Przeznaczenie: Jako suplement diety. 


 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
7 podobnych produktów: