Gen Lab Gain Support Professional 2400 g - suplement diety

Indeks:

129,00 zł
Brutto
 Gain Support Professional to zaawansowana odżywka typu gainer przeznaczona do uzupełnienia diety o wysokiej jakości białka i węglowodany.
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Gain Support Professional.
  • Optymalna proporcja węglowodanów i białka. 
  • Stopniowo dostarcza energii z węglowodanów złożonych.
  • Zawiera izolat białka CFM 90%
 

 Gain Support Professional to zaawansowany preparat przeznaczony do uzupełnienia diety o wysokiej jakości białka i węglowodany. Produkt przeznaczony jest przede wszystkim dla tych, których treningi wymagają uzupełnienia szybko i wolno trawionego białka i węglowodanów zaraz po treningu oraz jako uzupełnienie diety gdy brakuje nam czasu na zjedzenie dodatkowego posiłku. 

 Gain Support Professional to idealny suplement dla wszystkich sportowców, dla których głównym celem jest regeneracja po treningu, budowa i utrzymanie wysokiej jakości masy mięśniowej. Produkt został dodatkowo uzupełniony o najważniejsze witaminy.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany spsoób użycia.
  • 2 miarki zawierają 50 g.
  • Spożywaj 2x dziennie.  


 
GAIN SUPPORT PROTEIN Ilość na
100 g
Ilość na 
50 g
%DV* na porcję 
(50 g)
Kalorie: 381 kcal 190.5 kcal 10 %

Białko ogółem i aminokwasy:

25.0 g  12.50 g  25 %

Węglowodany ogółem:

68.70 g 34.35 g 14 %
Cukry: 4.90 g 2.45 g 3 %

Błonnik pokarmowy:

0 g 0 g 0 %
Całkowita zawartość tłuszczu: 6.30 g  3.15 g 5 %

Nasycone kwasy tłuszczowe:

1.30 g 0.65 g 3 %
Sól (NaCl) ogółem. 0 g 0 g 0 %
Aktywne składniki:      

Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT)

4.80 g 2.40 g **
L-Leucyna 5.00 g 2.50 g **
Jabłczan L-Cytruliny 4.00 g 2.00 g **


 Profil aminokwasowy w 100 g produktu.


 

L- Alanina 4.70

L-Lizyna 9.40
L-Arginina 3.60 L-Metionina 2.20

Kwas L-asparaginowy 11.00

L-Fenyloalanina 3.50
L-Cysteina 1.80 L-Prolina 5.10
Kwas L-glutaminowy 16.90 L-Seryna 5.50
L-Glycina 2.00 L-Treonina 5.20
L-Histydyna 1.90 L-Tryptofan 2.90
L-Izoleucyna 5.50 (BCAA) L-Tyrozyna 3.80
L-Leucyna 12.30 (BCAA) L-Valina 5.10 (BCAA) 


 
  (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 


  Składniki: Mieszanka węglowodanów (Izomaltuloza 50%, Maltodekstryna 40%, Waxymize 10%), Białko serwatkowe izolowane CFM 90%, L-Leucyna, Jabłczan L-cytruliny, Aromat - w przypadku środka aromatyzującego, Kakao o smaku czekoladowym, Zagęszczacz: Carboxymethylcellulose, Acidity Regulator: Kwas cytrynowy, Emulgator: Lecytyna sojowa, Kolor: Burak czerwony, Słodzik; Sukraloza, glikozydy stewiolowe - tylko dla produktu smakowego. W przypadku niektórych smaków zawartość białka może zmienić się o +/- 1,5%.


 Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów. 


 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające gluten) sezam. 


 Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 


 Przeznaczenie: Jako suplement diety.  

 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.  
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

8 podobnych produktów: