Plon Pharm - Olejek CBD+ Macerat 11% 10 ml - suplement diety.

Indeks:

179,00 zł
Brutto
 CBD+ 11% to naturalne, wyjątkowe i najczystsze  w swojej postaci olejki  dzięki metodzie pozyskiwania – MACERACJI.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Plon Pharm - Olejek CBD+ Macerat 11% 10 ml - suplement diety.


 Olejek CBD+ 11% to naturalne, wyjątkowe i najczystsze  w swojej postaci olejki  dzięki metodzie pozyskiwania – MACERACJI.


 Podczas maceracji wydobywamy najbardziej drogocenne związki z konopi tworząc unikalny olejek pełen naturalnych kannabinoidów, które razem intensywnie działają na organizm, dając pełne spektrum oraz szerokie zastosowanie. Uzyskany w ten sposób olejek nie zawiera rozpuszczalników oraz innych niebezpiecznych związków, substancji, metali ciężkich, pestycydów, czy GMO.


 Zalecany sposób użycia. 
 Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 
 1 naciśnięcie pompki (13,2mg fitokannabinoidów) 2 razy dziennie.
 Wstrząsnąć przed użyciem.
 Szklana butelka z wygodną w użyciu pompką pozwala na precyzyjne odmierzenie ilości kropel, kontrolę dozowania i łatwą aplikację.


 Skład.
 Olej konopny z maceracji konopi siewnych ( Cannabis Sativa L. )


 Pojemność: 10 ml. 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


  Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.