Trec - AAKG megahardcore 240 kap. - suplement diety.

Indeks:

69,00 zł
Brutto
AAKG megahardcore - kompleks AAKG i cytruliny.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Trec - AAKG megahardcore 240 kap. - suplement diety.


 AAKG megahardcore zawiera alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) oraz jabłczan L-cytruliny.
 AAKG megahardcore uzupełnia dietę w cenne aminokwasy w formie sprzężonej z pośrednimi metabolitami cyklu Krebsa, co zwiększa ich wchłanialność i stabilność.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecny sposób użycia. 
 Jednorazową porcję preparatu ‒ 4 kapsułki popić 300 ml wody.
 Stosować 2 porcje dziennie. 
 W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. 
 W dni nietreningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja przed snem.


 Skład.
 

w 4 kapsułkach

Alfa-Ketoglutaran L-Argininy (AAKG)

3360,00 mg

    w tym L-Arginina

2180,00 mg

Jabłczan Cytruliny

2240,00 mg

    w tym L-Cytrulina

1260,00 mg

  Dzienna porcja produktu to 8 kapsułek.


 
Składniki: alfa-ketoglutaran L-argininy (49,7%); jabłczan cytruliny (33,1%); otoczka kapsułki [żelatyna, barwniki (tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, azorubina)]; substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).
Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.


 
Warunki przechowywania.
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


 
 
4 podobnych produktów: