BioTech USA L-Arginine Powder 300 g - Suplement diety

Indeks:

89,00 zł
Brutto
L-Arginina w postaci proszku - wspomagającej produkcję NO.
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

  L-Arginine.
  • Połączenie dwóch związków L argininy.
  • Postać proszku dla różnorakiego użycia.
  • Bez cukru.
 

 Arginina jest aminokwasem wytwarzanym w przysadce mózgowej. Oznacza to, że arginina nie jest substancją egzogenną, ale podczas większego wysiłku organizm może nie być w stanie wyprodukować jej w odpowiednich ilościach. 


 Arginina odgrywa bardzo ważną rolę w syntezie tlenku azotu, znanym również jako tlenek azotu lub NO.


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia. 
  • Wymieszać 2 g (pół miarki = pół łyżeczki) proszku z 400 ml wody lub napoju.
  • Spożyć dwie porcje dziennie.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.


 Skład.

1 porcja (4 g):

  • 1000 mg L-argininy HCl
  • 1000 mg L-argininy AKG

 
 
 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.4 podobnych produktów: