Lab One - N°1 Libido HIM 90 kaps. - suplement diety

Indeks:

89,00 zł
Brutto
 N°1 Libido HIM to starannie opracowana kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów, mających wspomagać zdrowie i aktywność seksualną u mężczyzn.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Lab One - N°1 Libido HIM 90 kaps. - suplement diety 


 N°1 Libido HIM to starannie opracowana kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów, mających wspomagać zdrowie i aktywność seksualną u mężczyzn.


 Składniki aktywne w produkcie N°1 Libido HIM.
 L-arginina.
 Muira Puama.
 Ekstrakt z korzenia Maca.
 Ekstrakt z żeń-szenia.
 Ekstrakt z palmy sabałowej.
 Pokrzywa zwyczajna.
 Cynk.
 Witamina B6.
 

  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi. 


 Zalecany sposób użycia.
 Spożywać 3 kapsułki w ciągu dnia.
 Popić wodą.


 Skład.
 

Składniki:

Zawartość w zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu (3 kapsułki)

L-arginina

400 mg

Muira Puama 20:1

400 mg

Ekstrakt z korzenia Maca 10:1

200 mg

Ekstrakt z żeń-szenia

Standaryzowany do min. 70% ginsenozydów

200 mg

140 mg

Ekstrakt z palmy sabałowej

Standaryzowany do min. 45% kwasów

tłuszczowych

160 mg

 

72 mg

Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej

140 mg

Cynk

50 mg (500%)*

Witamina B6

6 mg (143%)*

 *Referencyjna wartość spożycia.


 Składniki: L-arginina; Muira Puama 20:1; substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza); Ekstrakt z korzenia Maca 10:1; Ekstrakt z żeń-szenia 70% ginsenozydów; Ekstrakt z palmy sabułowej 45% kwasów tłuszczowych; Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej; Cynk (glukonian); witamina B6 (chlorowodorek pirodyksyny). 
Warunki przechowywania.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
 16 podobnych produktów: