Magnum Thrust 120 cap - Suplement diety.

Indeks:

169,00 zł
Brutto
 Thrust - wieloskładnikowy booster testosteronu.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Thrust. 
  • W ciągu ostatnich 7 lat został przetestowany na siłowni i w laboratorium. 


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi. 
 

 Zalecany spsoób użycia.
  • Dni treningowe:
  • Weź 3 kapsułki 15 minut przed treningiem.
  • Weź 3 kapsułki 30 minut przed snem.
  • Dni nietreningowe:
  • Weź3 kapsułki rano.
  • Weź 3 kapsułki 30 minut przed snem


Składniki aktywne6caps*RWS
Witamina B6 8 mg 400%
Estro-Modulating Compound 1,470mg  -
M-OXO (7-beta-acetoksy-8, 13-epoksy-1-alfa, 6-beta, 9-alfa-trihydroksy-Labd-14-Ene-11-on), ekstrakt z korzenia Tongkat Ali 100: 1 (Eurycoma), Oatstraw (Avena sativa) Ekstrakt 10: 1, Acetyl L-karnityna HCL, Naringenin, Kwercetyna, kompleks Hesperidin    
Prolonged T-Augmenting Compound 1,410mg  -
Maca organiczna, Puncture Vine (45% saponiny), Safed Musli (Chlorophytum Borivillianum) Ekstrakt    
T-Optimizing Compound 700mg  -
Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides) Ekstrakt 4: 1, Pokrzywa (Urtica dioica) Ekstrakt z liści 4: 1, Ekstrakt z pestek (Cuscuta japonica) 8: 1, Kozieradka (Trigonellafoenum-graecum)    
Anabolic Thrusting Agents 500mg  -
Beta Ecdysterone, 20-Hydroksyecdyson, Ester 5-metylo-7-hydroksy-izoflawono-etylowy, Ipriflawon  
 
 * % Referencyjna wartość spożycia.


 Składniki: 
 Mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu i farmaceutyczne żelatynowe kapsułki żelatynowe o smaku twardym (FD & C Blue # 1).


 Magnum Thrust® należy przyjmować na pusty żołądek; jednak potężne związki stosowane w Magnum Thrust® mogą zaburzać żołądek bez obecności pokarmu. Spróbuj wziąć Magnum Thrust® w obie strony i dowiedz się, co działa najlepiej na twoje ciało.


 Ostrzeżenia: Nie używać, jeśli masz mniej niż 16 lat, jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem, jeśli masz stan chorobowy T-SUPPORTSTACK lub bierzesz jakiekolwiek leki na receptę.


 
Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom.
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 


 

 16 podobnych produktów: