Amix Testo F 200 200 kaps. - suplement diety

Indeks:

125,00 zł
Brutto
 TestoFuel-200 – to rewolucyjny suplement mający na celu naturalne zwiększenie poziomu testosteronu.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 TestoF-200.
  • Naturalne i bezpieczne.


 TestoF-200 to rewolucyjny suplement który jest brakującym ogniwem niezbędnym do budowy mięśni.


 TestoF-200 dostarcza składniki odżywczre które, zapewniają, że masz wszystko, co jest potrzebne do wspierania najszybszego możliwego wzrostu.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia. 
  • Stosować 5 kap. Testo Fuel rano na czczo oraz 5 kap. przed treningiem lub przed snem. Zawsze z dala od posiłku.
  • Popić dużą ilością wody.
  • Użyj tego produktu maksymalnie przez okres 8 tygodni a następnie 4 tygodnie przerwy w cyklu suplementacyjnym.


 

Skład

 

zaw:

 

Kwas D-asparaginowy

3 000 mg

 

Alfa Ketoglutaran L-argininy

1 000 mg

 

Tribulus Tesrestris (90% saponin steroidalnych)

750 mg

 

Ekstrakt korzenia Maki 10:1 (Lepidium meyenii)

500 mg

 

Testofen® kozieradka (50% Fenuzydów)

100 mg

 

AstraGin™ (opatentowany ekstrakt pozyskiwany z Panax Notoginsen i Astragalus membrenaceus)

25 mg

 

Taxadrol® (Pinus Silvestris)

50 mg

 

Witamina B3 (jako kwas nikotynowy)

16 mg (100%) 
 Składniki: kwas d-asparaginowy, środek przeciw zbrylaniu: celuloza mikrokrystaliczna; alfa-ketoglutaran l-argininy, ekstrakt tribulus terrestris (cała roślina), środek przeciwzbrylający: kroskarmeloza sodowa; ekstrakt z korzenia maca (lepidium meyenii), Testofen® - kozieradka (Trigonella Foenum - Graecum), AstraGin ™ (ekstrakt oczekiwany w patentach pochodzący z Panax Notoginseng - Astragalus Membranousous), Taxadrol® (Pinus Sylvestris), nikotynamid (witamina B3), zbrylanie środki: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.


 Ostrzeżenie: Nie używaj tego produktu, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 18 lat. Trzymać z dala od dzieci. Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki! Przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem, jeśli wystąpią nietypowe objawy. Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 25 ° C w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła słonecznego. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Producent nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przechowywaniem.
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 

16 podobnych produktów: