Amix Tribusten 125 cap. - suplement diety

Indeks:

109,00 zł
Brutto
Tribusten, to bardzo silny, całkowicie naturalny ziołowy booster testosteronu. 
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Tribusten.
  • Naturalny ziołowy produkt.


 Tribusten, to bardzo silny, całkowicie naturalny ziołowy booster testosteronu. Ta unikatowa formuła zawiera Methocell CRT-ss. 


 Tribusten łączy w sobie Tribulus Terrestris oraz matrix składający się z 6 wysoce efektywnych składników. Są to naturalne ziołowe składniki. Tribusten jest świetny dla kulturystów i innych sportowców, którzy stawiają sobie wysokie cele.



 Tribulus Terrestris od lat 90. XX wieku był wykorzystywany jako wzmacniacz libido dla kulturystów i sportowców siłowych.


 Wyciąg z Saw Palmetto to wyciąg z małej palmy owocowej Serenoa Repens, który został użyty w medycynie tradycyjnej i alternatywnej dla uzyskania wielu korzyści. Ekstrakt jest bogaty w różne nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe i fitosterole, które wydają się być aktywnymi składnikami.


 Wyciąg z suszonych owoców Muira Puama. Muira Puama to małe drzewo pochodzące z dżungli amazońskiej. W brazylijskiej medycynie Muira Puama jest znana jako silny afrodyzjak i stymulant seksualny.


 Żeń-szeń Panax jest również znany jako żeń-szeń azjatycki. Według tradycyjnej chińskiej medycyny Panax Ginseng promuje energię (YANG).


 Cucurbita Pepo to uprawiana roślina z rodzaju Cucurbita. Jako naturalne źródło cynku* Cucurbita Pepo pomaga również w optymalizacji produkcji testosteronu.


 Avena Sativa to ekstrakt ze słomy z owsa dzikiego.


 Cordyceps Sinensis jest powszechnie znany jako Grzyb Caterpillar i jest uważany za grzyb medyczny w orientalnych lekach, takich jak tradycyjna medycyna chińska i tybetańska. 

 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia. 

  • Stosuj 3-5 kapsułek dziennie przed treningiem.
  • W dzień nietreningowy przyjmuj porcję ze śniadaniem.
  • Produkt powinno się stosować przez okres 8 tygodni, następnie zaleca się zrobić przerwę na 4 tygodnie.


 
Wartość odżywcza:
Porcja: 5 kapsułek
Ilość porcji w opakowaniu                                                                            25
Opakowanie                                                                                                   125
Tribulus Terrestris (40% saponin)
2 000 mg
Ekstrakt Saw Palmetto
300 mg
Muira Puama Dried Extract (4:1)
250 mg
Żeń-szeń Panax
250 mg
Cucurbita Pepo Extract (10:1)
200 mg
Avena Sativa Extract (10:1)
150 mg
Kordyceps chiński
100 mg


 
Inne Składniki: Kapsułka żelatynowa (wykonana z czystej żelatyny, wody, barwników: dwutlenku tytanu), Methocel® (mikromolimerowe etery celulozy z hydrofilowymi układami matryc), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.


 * Nie ustalono wartości dziennej (DV).


 Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.





 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


  Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

16 podobnych produktów: