Amix Tribusten 125 cap. - suplement diety

Indeks:

99,00 zł
Brutto
Tribusten, to bardzo silny, całkowicie naturalny ziołowy booster testosteronu. 
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
 • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
 • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
Tribusten.
 • Zwiększa naturalną produkcję testosteronu.
 • Wspomaga rozwój siły i mięśni.
 • Zwiększa libido.
 • Zawiera CRT-ss.
 • Naturalny ziołowy produkt.


 Tribusten, to bardzo silny, całkowicie naturalny ziołowy booster testosteronu. Formuła została specjalnie zaprojektowana w celu zwiększenia naturalnego poziomu testosteronu, w celu zapewnienia stabilnego anabolicznego stanu, który jest kluczem do wzrostu mięśni, siły i ogólnej wydolności fizycznej. Ta unikatowa formuła zawiera Methocell CRT-ss w celu zapewnienia maksymalnego długotrwałego efektu. 


 Tribusten łączy w sobie Tribulus Terrestris oraz matrix testosteronowy składający się z 6 wysoce efektywnych stymulatorów testosteronu. Są to naturalne ziołowe składniki, które podnoszą naturalną produkcję testosteronu. Tribusten jest świetny dla kulturystów i innych sportowców, którzy stawiają sobie wysokie cele. 
Tribulus Terrestris jest całkowicie naturalnym i bardzo silnym wzmacniaczem testosteronu znanym od wieków. Od lat 90. XX wieku był wykorzystywany jako wzmacniacz libido dla kulturystów i sportowców siłowych. Tribulus Terrestris zwiększa naturalny poziom testosteronu w organizmie, a tym samym poprawia libido (popęd płciowy), wzmacnia wzrost mięśni, zwiększa siłę i podnosi poziom energii.


 Wyciąg z Saw Palmetto to wyciąg z małej palmy owocowej Serenoa Repens, który został użyty w medycynie tradycyjnej i alternatywnej dla uzyskania wielu korzyści. Ekstrakt jest bogaty w różne nasycone i nienasycone kwasy tłuszczowe i fitosterole, które wydają się być aktywnymi składnikami. Saw Palmetto wspiera korzyści testosteronu.


 Wyciąg z suszonych owoców Muira Puama. Muira Puama to małe drzewo pochodzące z dżungli amazońskiej. W brazylijskiej medycynie Muira Puama jest znana jako silny afrodyzjak i stymulant seksualny, który może zwiększać libido, promować funkcje seksualne, uspokajać nerwy, łagodzić depresję i zwiększać pamięć.


 Żeń-szeń Panax jest również znany jako żeń-szeń azjatycki. Według tradycyjnej chińskiej medycyny Panax Ginseng promuje energię (YANG), poprawia krążenie, zwiększa ukrwienie wspiera regenerację po chorobie i zapewnia ogólną stymulację organizmu.


 Cucurbita Pepo to uprawiana roślina z rodzaju Cucurbita. Cucurbita Pepo aktywnie wspiera pozytywną aktywność testosteronu (zapobiega dezaktywacji). Cucurbita Pepo hamuje konwersję testosteronu w dihydrotesteron. Jako naturalne źródło cynku Cucurbita Pepo pomaga również w optymalizacji produkcji testosteronu.


 Avena Sativa to ekstrakt ze słomy z owsa dzikiego, który uwalnia związany testosteron zarówno u mężczyzn jak i kobiet, dzięki czemu wspiera libido (popęd płciowy), zwiększa siłę i ogólną sprawność fizyczną i psychiczną. Avena Sativa jest powszechnie przyjmowana z produktami zaprojektowanymi do zwiększenia poziomu testosteronu, takimi jak Tribulus terrestris. 


 Cordyceps Sinensis jest powszechnie znany jako Grzyb Caterpillar i jest uważany za grzyb medyczny w orientalnych lekach, takich jak tradycyjna medycyna chińska i tybetańska. Grzyb Cordyces pomaga zwiększyć wytrzymałość i poziom energii.


 Zalecany sposób użycia. 
 • Stosuj 3-5 kapsułek dziennie przed treningiem.
 • W dzień nietreningowy przyjmuj porcję ze śniadaniem.
 • Produkt powinno się stosować przez okres 8 tygodni, następnie zaleca się zrobić przerwę na 4 tygodnie.


 
Wartość odżywcza:
Porcja: 5 kapsułek
Wartośći w porcji                         
Active ingredients                                                % Daily Value*
Tribulus Terrestris (40% steroidal saponins)
2 000 mg
Saw Palmetto Extract (Standardized to contain 25% fatty acids)
300 mg
Muira Puama Dried Extract (4:1)
250 mg
Panax Ginseng (Standardized to contain 25% Ginsenosides)
250 mg
Cucurbita Pepo Extract (10:1)
200 mg
Avena Sativa Extract (10:1)
150 mg
Cordyceps Sinensis (Standardized to contain 7% Cordyceptic acid)
100 mg


 
Inne Składniki: Kapsułka żelatynowa (wykonana z czystej żelatyny, wody, barwników: dwutlenku tytanu), Methocel® (mikromolimerowe etery celulozy z hydrofilowymi układami matryc), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.


 * Nie ustalono wartości dziennej (DV).


 Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


6 podobnych produktów: