BioTech USA Beta Alanine Powder 300 g - suplement diety

Indeks:

69,00 zł
Brutto
100% czystej beta alaniny, w postaci proszku.
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Beta Alanine jest coraz bardziej popularne wśród dobrze poinformowanych sportowców i kulturystów. Karnozyna znajduje się w mięśniach szkieletowych, głównie typu II oraz szybko kurczliwych włóknach mięśniowych.


  Zalecamy Beta-Alaninę w proszku jeśli:
  • Uprawiasz sporty wytrzymałościowe, do wykorzystania przed treningiem
  • Jesteś kulturystą
  • Wolisz sam przygotowywać mieszanki

 
 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Sugerowany sposób użycia:
  • Wymieszać 2 g (pół miarki = pół łyżeczki) proszku z 400 ml wody lub napoju.
  • Spożyć dwie porcje dziennie.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.


 Składniki.
  Beta-alanina, substancja przeciwzbrylająca: fosforany wapnia.
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.3 podobnych produktów: