Real Pharm BCAA 8:1:1 400 g - Suplement diety

Indeks:

89,00 zł
Brutto
 BCAA 8:1:1 to najwyższej jakości suplement dedykowany wszystkim osobom chcącym wspomóc funkcjonowanie organizmu w czasie intensywnych treningów.
Smak
Ilość

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
  • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
 BCAA 8:1:1.
Aminokwasy rozgałęzione w formie instant.
Silny i skuteczny bodziec anaboliczny.
Maksymalne przyśpieszenie regeneracji.
10 g czystych aminokwasów w jednej porcji.
Doskonały smaki i idealna konsystencja przygotowanego napoju!


 BCAA 8:1:1 to produkt polecany gdy szukasz sposobu na zwiększenie efektywności przyrostu masy mięśniowej oraz gdy chcesz zapewnić swojemu organizmowi silny i skuteczny bodziec anaboliczny.


 BCAA 8:1:1 to najwyższej jakości suplement dedykowany wszystkim osobom chcącym wspomóc funkcjonowanie organizmu w czasie intensywnych treningów. Jego działanie docenią zarówno zawodowi sportowcy, jak i amatorzy sportowego trybu życia. Ponadto suplementacja BCAA 8:1:1 sprawdzi się, jako uzupełnienie ukierunkowanego na szybką poprawę formy żywienia medycznego.


 BCAA 8:1:1 to najwyższej jakości, czyste aminokwasy rozgałęzione w stosunkowo rzadko spotykanej na rynku formie instant. Dzięki połączeniu wysokiej jakości aktywnych składników oraz nowoczesnej formy preparatu jego potencjał może być maksymalnie wykorzystany przez Twój organizm!


 BCAA 8:1:1 to kompleks aminokwasów który składa się z L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny. Połączenie to pozwala osiągnąć doskonałe efekty treningu na masę. Zawarte w nim aminokwasy egzogenne pozwalają wpłynąć na efektywność metabolizmu mięśniowego, dzięki czemu zyskasz szybki efekt anaboliczny i dodatkowo zabezpieczysz wypracowaną już tkankę mięśniową przed rozpadem!


 BCAA 8:1:1 to klucz do Twojego sukcesu w sporcie – aminokwasy rozgałęzione nie są syntetyzowane przez ludzki organizm, dlatego wszelkie niedobory związane ze stosowaniem nieodpowiednio skomponowanej diety wpływają na zahamowanie postępów treningowych i sprzyjają osłabieniu formy fizycznej i psychicznej.


 BCAA 8:1:1 to Twój niezawodny sposób na jednoczesne zyskanie silnego efektu anabolicznego i skuteczną ochronę przeciwko katabolizmowi! Suplementacja BCAA 8: 1:1 to także sposób na poprawę skuteczności diet redukcyjnych, które obarczone są ryzykiem utraty dotychczas wypracowanych mięśni – nasz produkt pozwoli Ci zyskać idealną rzeźbę i dostarczy optymalnej dawki niezbędnych aminokwasów egzogennych, które ochronią Twoje mięśnie przed rozpadem wskutek stosowania diety o ograniczonej kaloryczności oraz poprawią efektywność syntezy białek mięśniowych!


 Zalecany sposób użycia. 
  • Porcję produktu 12,18 g (2 miarki) wymieszać z 250 ml wody lub soku spożywać 2 razy dziennie.
  • Nie przekraczać maksymalnych 2 porcji produktu do spożycia dziennie.   
 

Skład.

 
Składniki aktywne 1 porcja(12,8 g) %ZDS 2 porcje (25,6g) %ZDS
L-leucyna 8 g ** 16 g **
L-izoleucyna 1 g ** 2 g **
L-walina 1 g ** 2 g **
 
   
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


14 podobnych produktów: