Real Pharm Amino Rush 500 g - Suplement diety

Indeks:

79,00 zł
Brutto
 Amino Rush - matrix aminokwasowy który zapewni Ci szybkie i satysfakcjonujące efekty suplementacji oraz pozwoli w końcu efektywnie wykorzystać każdą minutę treningu! 
Smak
Ilość

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
  • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
 Amino Rush.
Ekstremalnie szybka regeneracja mięśni po wysiłku.
Ochrona wypracowanej już tkanki mięśniowej przed degradacją.
Dodatkowy impuls anaboliczny.
Lepsza wytrzymałość treningowa.
Dodatkowe wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz immunologicznego.
Szybko redukuje zmęczenie.


 Amino Rush to produkt który dzięki wyjątkowo rozbudowanej formule pozwala na maksymalne przyśpieszenie regeneracji po treningowej poprzez hamowanie szkodliwych reakcji katabolicznych. Wyjątkowo wysoka zawartość kluczowych dla organizmu każdego sportowca aminokwasów rozgałęzionych BCAA, Beta-alaniny, L-glutaminy, L-cytruliny oraz innych aminokwasów endo i egzogennych tauryny, ważnych dla odporności organizmu oraz przemian metabolicznych witamin C oraz B6, a także wzmacniających działanie innych składników piperyny i kwasu alfaliponowego.


 Amino Ruch wpływa na lepszą syntezę cysteiny oraz glikogenu, co pozwoli Ci szybko zauważyć, że Twoje mięśnie nie tylko stają się większe, ale także znacznie bardziej wytrzymałe.


 Amino  Rush posiada optymalny dla każdego zawodowca oraz amatora skład, który gwarantuje pełną satysfakcję ze stosowania!


 Amino Rush dostarcza Ci różnorodne aminokwasy w optymalnie dobranej do Twoich potrzeb dawce! Sprawdź i przekonaj się, że żaden inny produkt nie zapewni Ci tak spektakularnych efektów. 


 Amino Rush to Twoja recepta na sukces!


 Zalecany sposób użycia.
  • Spożyć 1 porcję produktu (19,5 g – 3 miarki) wymieszaną z 250 ml wody.
  • Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji do spożycia dziennie.


 Skład.
 
SKŁADNIKI AKTYWNE: Amino Rush    
Porcja: 19,5g    
Ilość porcji w opakowaniu: 25    
Opakowanie: 500g    
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
  BCAA 2:1:1 a w tym: 5g  
  - L-leucyna 2.5g  
  - L-walina 1,25g  
  - L-izoleucyna 1,25g  
  Beta alanina 2g  
  L-cytrulina 2g  
  L-glutamina 1,5g  
  Tauryna 1,5g  
  Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) 1g  
  BTA 1g  
  L-lizyna 1g  
  L-ornityna 1g  
  L-histydyna 800mg  
  Witamina C 500mg 625%
  Kwas alfaliponowy (ALA) 5mg  
  Piperyna 5mg  
  Witamina B6 2mg 142%

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.14 podobnych produktów: