Gen Lab BCAA 4 PRO 560 g - suplement diety.

Indeks:

109,90 zł
Brutto
 BCAA 4 PRO to wzorcowa kompozycja najwyższej jakości wysoko przyswajalnych aminokwasów rozgałęzionych w proporcji 4:1:1. 
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 BCAA 4 PRO to wzorcowa kompozycja najwyższej jakości wysoko przyswajalnych aminokwasów rozgałęzionych w proporcji 4:1:1. Dodatkowo preparat wzbogacony został o beta alaninę, tyrozynę i taurynę.
 Długotrwały i intensywny trening przyczynia się do zmniejszenia ilości aminokwasów rozgałęzionych BCAA w tkance mięśniowej, co może generować silne stany kataboliczne oraz powodować obniżenie wydolności treningowej.  


 BCAA 4 PRO szybko oraz właściwie dostrczone do organizmu zapewnia szybkie uzupełnienie niedoborów w aminokwasy rozgałęzione. 


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 
Zalecany sposób użycia.
  • Rozpuść dwie miarki (10 g) w szklance wody i natychmiast wypij. 
  • Produkt należy przyjąć bezpośrednio po zakończeniu treningu.

 Wielkość porcji: 2 miarki (10 g).
 

 Skład.


BCAA 4 PRO Ilość w porcji (10 g) *ZDS% w porcji
Kalorie: 40 kcal 1,9 %
Białko: 10 g 20 %
Instanizowany KOMPLEKS BCAA 4:1:1 6000 mg **
L-Leucyna 4000 mg **
L-Izoleucyna 1000 mg **
L-Walina 1000 mg **
Beta Alanina 1500 mg **
Tyrozyna 1500 mg **
Tauryna 1000 mg **

 
(*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 
 (**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono. 


 Składniki: L-leucyna, L-Izoleucyna, L-walina, beta alanina, tyrozyna, tauryna.

 Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów

 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające glutensezam

 Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 

 Przeznaczenie: Jako suplement diety.  

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. 


 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 

 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 
15 podobnych produktów: