Gen Lab BCAA 4 PRO 280 g - suplement diety.

Indeks:

59,90 zł
Brutto
 BCAA 4 PRO to wzorcowa kompozycja najwyższej jakości wysoko przyswajalnych aminokwasów rozgałęzionych w proporcji 4:1:1. 
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 BCAA 4 PRO to wzorcowa kompozycja najwyższej jakości wysoko przyswajalnych aminokwasów rozgałęzionych w proporcji 4:1:1. Dodatkowo preparat wzbogacony został o beta alaninę, tyrozynę i taurynę.
 Długotrwały i intensywny trening przyczynia się do zmniejszenia ilości aminokwasów rozgałęzionych BCAA w tkance mięśniowej, co może generować silne stany kataboliczne oraz powodować obniżenie wydolności treningowej.   Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.
 


 Zalecany sposób użyciua.
  • Rozpuść dwie miarki (10 g) w szklance wody i natychmiast wypij. 
  • Produkt należy przyjąć bezpośrednio po zakończeniu treningu.

 Wielkość porcji: 2 miarki (10 g).

BCAA 4 PRO Ilość w porcji (10 g) *ZDS% w porcji
Kalorie: 40 kcal 1,9 %
Białko: 10 g 20 %
Instanizowany KOMPLEKS BCAA 4:1:1 6000 mg **
L-Leucyna 4000 mg **
L-Izoleucyna 1000 mg **
L-Walina 1000 mg **
Beta Alanina 1500 mg **
Tyrozyna 1500 mg **
Tauryna 1000 mg **
 
 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 
 (**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono. 


  Składniki: L-leucyna, L-Izoleucyna, L-walina, beta alanina, tyrozyna, tauryna.


 Ostrzeżenie dla alergików:
 Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów


 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także:
 mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające glutensezam


 Przechowywanie: 
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 


 Przeznaczenie:
 Jako suplement diety.  

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. 


 


 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 


 
15 podobnych produktów: