Gen Lab BCAA - G Recovery 360 g - suplement diety.

Indeks:

99,00 zł
Brutto
 BCAA - G Recovery to najwyższa dawka aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz L-glutaminy w jednej porcji i to bez dodatku choćby grama węglowodanów. 
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

BCAA - G - RECOVERY.
  • Natychmiast się wchłania.


 BCAA - G - RECOVERY to najwyższa dawka aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz L-glutaminy w jednej porcji i to bez dodatku choćby grama węglowodanów. Aminokwasy BCAA wraz z L-glutaminą stanowią niemal 100% czystej masy mięśniowej. To unikalne i innowacyjne połączenie w porcji 6g glutaminy , 4g BCAA, 1g Beta alaniny i 1g Jabłcznu Cytruliny. 


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
  • Przyjmowanie BCAA - G - RECOVERY przed treningiem chroni nasze mięśnie przed niepożądanym katabolizmem oraz poprawia procesy energetyczne w trakcie treningu.
  • Przyjmowanie po skończonym wysiłku pomaga natychmiast wprowadzić nasze ciało na najwyższy poziom regeneracji po wysiłku.
  • Rozpuść 12 g preparatu w wodzie i natychmiast wypij.

Skład


BCAA G-RECOVERY 12 g (2 miarki)
Kalorie: 45.6 kcal
Białko: 11.76 g
Węglowodany: 0 g
W tym cukier: 0 g
Sól (NaCL): <0.15 g
L-Glutamina Mikronizowana: 6000 mg
Instanizowany BCAA Kompleks 4:1:1: 3900 mg
L-Leucyna: 2700 mg
L-Izoleucyna: 600 mg 
L-Walina: 600 mg
Beta-alanina: 1000 mg
Jabłczan L-cytruliny: 1000 mg


 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach).  
Składniki:
 L-glutamina mikronizowana, kompleks BCAA 4:1:1 ((L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), tyrozyna, tryptofan), beta alanina, jabłczan L-cytruliny, kwas cytrynowy, naturalne aromaty, substancja zagęszczająca: guma arabska, substancja słodząca: stewioglikozydy, substancje przeciwzbrylające: węglan wapnia, węglan magnezu.

 Ostrzeżenie dla alergików:
 Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów
W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające glutensezam
Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 
Przeznaczenie: Jako suplement diety.  

 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

15 podobnych produktów: