Pharmovit - Cytryniec Chiński (schisandra) 60 caps - suplement diety

Indeks:

38,90 zł
Brutto
Cytryniec chiński wykazuje właściwości adaptogenne.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Pharmovit - Cytryniec chińsk 90 tab – suplement diety


 Cytryniec chiński wykazuje właściwości adaptogenne.

Zalecany sposób użycia.
Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:
  • Spożywać 1 kapsułkę dziennie.
  • Popić wodą (250 ml).
  • Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

 Skład.

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

Ekstrakt 4:1 z owoców cytryńca chińskiego  (Schisandra chinensis)

300,00 mg

Mikronizowane wytłoki jabłkowe

100,00 mg


 Składniki Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis); mikronizowane wytłoki jabłkowe; otoczka kapsułki: żelatyna 
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. 

16 podobnych produktów: