Pharmovit - Gotu Kola 125 mg 90 kaps - suplement diety

Indeks:

27,90 zł
Brutto
 Gotu kola - inaczej wąkrota azjatycka to roślina, której właściwości i lecznicze działanie od dawna są doceniane na całym świecie. 
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Pharmovit - Gotu Kola 125 mg 90 kaps - suplement diety.


 Gotu kola - inaczej wąkrota azjatycka lub wąkrotka azjatycka, łac. Centella asiatica L. - to roślina, której właściwości i lecznicze działanie od dawna są doceniane na całym świecie. W indyjskiej medycynie naturalnej – Ajurwedzie – znalazła szerokie zastosowanie.

Zalecany sposób użycia.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 
Spożywać 1 kapsułkę dziennie.
Popić wodą (250 ml).
Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.


 Skład.
Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
Ekstrakt 4:1 z ziela gotu kola (Centella asiatica) 125,00 mg
Mikronizowane wytłoki jabłkowe 240,00 mg
 
 Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.
 Składniki:Mikronizowane wytłoki jabłkowe; ekstrakt z ziela gotu kola (Centella asiatica); otoczka kapsułki: żelatyna. 

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Kobiety karmiące i ciężarne powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

16 podobnych produktów: