Pharmovit - Ashwagandha + bio perine – 60 cap – suplement diety.

Indeks:

27,90 zł
Brutto
Ashwagandha (żeń-szeń indyjski) ma właściwości adaptogenne.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Pharmovit - Ashwagandha + bio perine – 60 cap – suplement diety.

 
 Ashwagandha (żeń-szeń indyjski) ma właściwości adaptogenne.


 Ashwagandha jest stosowana od tysięcy lat w starohinduskiej, tradycyjnej medycynie (Ajurwedzie). W Indiach i poza jej granicami wciąż jest jednym z najbardziej docenianych ziół i numerem jeden we współczesnej fitoterapii.


Zalecany sposób użycia.
Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:
  • Spożywać 1 kapsułkę dziennie.
  • Popić wodą (250 ml).
  • Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.


 Skład.
Skład w porcji dziennej 1 kapsułka
Ekstrakt z żeń-szenia indyjskiego (Withania somnifera) 400,00 mg
 w tym: witanolidy 28,00 mg
            alkaloidy 4,00 mg
            witaferyna A 1,00 mg
BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) 3,00 mg
 - w tym piperyna 2,85 mg
 
 Składniki. Ekstrakt z żeń-szenia indyjskiego standaryzowany na 7% witanolidów, 1% alkaloidów, 0,25% witaferyny; otoczka kapsułki: żelatyna; BioPerine® - ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny


 BioPerine® jest zastzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA.


 

 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Osoby zażywające leki przeciwdepresyjne przed spożyciem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


  Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

16 podobnych produktów: