Magnum - Mane Brain 60 kaps. - suplement diety

Indeks:

139,00 zł
Brutto
King of nootropics.
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Magnum - Mane Brain 60 kaps. - suplement diety.


  Mane Brain został opracowany klinicznie w celu zwiększenia zdolności mózgu do przetwarzania danych, zapamiętywania większej ilości informacji oraz zmniejszenia stresu i niepokoju. 


 Mane Brain został zaprojektowany, aby pomóc Ci poczuć się bardziej energicznym, czujnym, skupionym i mniej zapominalskim. 

 Mane Brain może pomóc wzmocnić połączenie umysł-mięśnie na siłowni i przyspieszyć tempo zapamiętywania nowych informacji.


 Zyskaj jasność umysłu, na którą zasługujesz!!!
 

 Mane Brain
jest idealny dla każdego, kto potrzebuje poprawić koncentrację i funkcje poznawcze. Pracujący profesjonaliści, sportowcy, zawodnicy i studenci używają Mane Brain dla dodatkowej mentalnej przewagi. 


Zalecany sposób użycia. 
2 kapsułki dziennie.
Nie przyjmować przed snem.


  Skład.
Wartość odżywcza w porcji (2 kapsułki)
Wyciąg 10:1 z soplówki jeżowatej(30% polisacharydów, 15% beta-glukanu) 500 mg
N-Acetylo L-Tyrozyna 350 mg
Alpha GPC 300 mg
Wyciąg 30:1 z bakopy drobnolistnej (50% bakozydów A i B) 30:1 300 mg
L-Teanina 200 mg
Wyciąg 30:1 z Huperzia Serrata 30:1 200 mcg

Składniki: Wyciąg 10:1 z soplówki jeżowatej(30% polisacharydów, 15% beta-glukanu), N-Acetylo L-Tyrozyna, Alpha GPC, Wyciąg 30:1 z bakopy drobnolistnej (50% bakozydów A i B) 30:1, L-Teanina, Wyciąg 30:1 z Huperzia Serrata 30:1, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, celuloza mikrokrystaliczna, kapsułki , tartrazyna, żółcień pomarańczowa FCF. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

16 podobnych produktów: