Trec GABA 750 60 cap. - suplement diety.

Indeks:

27,00 zł
Brutto
GABA 750 to suplement diety polecany w szczególności dla osób prowadzących intensywny tryb życia zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. 
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Trec GABA 750 60 cap. - suplement diety.


 GABA 750 to suplement diety polecany w szczególności dla osób prowadzących intensywny tryb życia zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. 


 GABA 750 uzupełnia dietę w kwas gamma-aminomasłowy.


 GABA jest chemicznym związkiem organicznym, który ze względu na swoją budowę zaliczany jest do grupy aminokwasów.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia. 
 Jednorazową porcję preparatu – 1 kapsułkę popić 300 ml wody. 
 Należy stosować najlepiej 30 min. przed snem.


 Skład.

 1 kapsułka zawiera: GABA (Kwas Gamma-Aminomasłowy) 750mg.


 Skłaniki: GABA (kwas gamma-aminomasłowy) (85,2%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

 Warunki przechowywania.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 16 podobnych produktów: