Sport Definition Essence Różeniec Górski 90 tab. - Suplement diety

Indeks:

49,00 zł
Brutto
 Różeniec górski to produkt który został stworzony po to aby pomagać organizmowi przystosować się do stresu emocjonalnego oraz wpływać korzystnie na zmęczenie wywołane stresem.Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Różeniec górski to produkt który został stworzony po to aby pomagać organizmowi przystosować się do stresu emocjonalnego oraz wpływać korzystnie na zmęczenie wywołane stresem.
 

 Różeniec górski to najwyższej jakości preparat oparty w pełni na ekstrakcie z Różeńca Górskiego o wysokiej standaryzacji na zawartość rozawin oraz salidrozydów!


 Różeniec górski jest rośliną z grupy gruboszowatych, wykorzystywaną od wieków w krajach skandynawskich (znalazła zastosowanie w tradycyjnej medycynie Chin). Stanowi bogate źródło wielu substancji aktywnych takich jak polifenole, flawonoidy, taniny oraz wiele innych – z czego najważniejszymi są rozawiny oraz salidrozydy (na które, zastosowany ekstrakt posiada wysokie standaryzacje).


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
Przyjmować 1/4  tabletki dziennie.
Nie rozgryzać.
Popijać odpowiednią ilością płynu.


 
Informacja żywieniowa
 
 
Porcja
1/4tabletki
Ilość porcji
360
Zawartość w
1 tabletce
1/4tabletce
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego
500 mg
125 mg
w tym rozawina (3%)
15 mg
3,75 mg
w tym salidrozydy (1%)
5 mg
1,25 mg


 Składniki.
 Ekstrakt z korzenia Różeńca górskiego (1% salidrozydów, 3% rozawin)(Rhodiola rosea), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność 
pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
16 podobnych produktów: